SAMSUNG TIZEN

OTT+ Player (Önerilir!)

kurulum

 1. Samsung Smart Hub’dan OTT+ PLAYER uygulamasını indirin.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra sizden “Portal Name”, “URL”“Username” ve “Password” bilgilerini girmenizi isteyecektir.
 3. “Portal Name” kısmına Korner TV yazınız. İstenen diğer bilgileri paket alımından sonra size gönderdiğimiz mesajda “Xtream Bilgileri” kısmında bulabilirsiniz.
 4. Giriş yaptıktan sonra Korner TV kanal listesini görebilirsiniz.
*** OTT+ Player uygulaması Korner TV’ye ait değildir. Uygulamanın 7 gün ücretsiz deneme süresi vardır daha sonra ücretlidir!

Flix Iptv (Önerilir!)

kurulum

 1. Samsung Smart Hub’dan FLIX IPTV uygulamasını indirin.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra MAC adresinizi ekranda göreceksiniz. Eğer ekranda MAC adresiniz yazmıyorsa, uygulama ayarlarından kullanıcı hesabı bölümüne girerek MAC adresinizi öğrenebilirsiniz.
 3. Ayarlar kullanıcı hesabı bölümüne girip, Lock Playlists bölümü altındaki ”OFF” butonunu işaretleyin.
 4. Bilgisayar veya telefonunuzdan https://flixiptv.eu/mylist adresine girin.
 5. ”Mac Address:” bölümüne MAC adresinizi, ”Url:” yazan kısma size ilettiğimiz m3u linkinizi kopyalayın ve ”SEND” butonuna basın.
 6. “Mac address and url saved successfully” mesajını gördükten sonra televizyonunuzdaki Flix uygulamasından ”Kayıt Listesini Yenileye’‘ basın.
 7. ”Portalı yeniden yüklemek ister misiniz?” mesajı çıktıkran sonra ”EVET” butonuna basın.
 8. Uygulama yeniden başladıktan sonra Korner TV kanal listesini görebilirsiniz.
*** Flix Iptv uygulaması Korner TV’ye ait değildir. Uygulamanın 7 gün ücretsiz deneme süresi vardır daha sonra ücretlidir!

Duplex Play (Önerilmez!)

kurulum

 1. Samsung Smart Hub’dan DUPLEX PLAY uygulamasını indirin.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra aşağı kısımda bulunan ”Aktivasyon(Activation)” butonuna basın. Device ID ve Device Key kısımlarını not edin.
 3. Bilgisayar veya telefonunuzdan edit.duplexplay.com sitesine girin. Device ID ve Device Key bilgilerinizle giriş yapın.
 4. ”Add Playlist” butonuna basın. Çıkan ekranda ”Playlist Name” kısmına Korner TV yazın. ”Playlist Url (.M3U or .M3U8)” kısmına size ilettiğimiz m3u linkinizi yazın veya kopyalayın. Save botununa basıp sayfayı kapatın.
 5. Televizyonunuzdan tekrar Duplex Play uygulasını açın. Aşağı kısımda bulunan ”Yenile(Reflesh)” butonuna basın. Uygulama yenilendikten sonra Korner TV kanal listesini görebilirsiniz.

*** Duplex Play uygulaması Korner TV’ye ait değildir. Uygulamanın 7 gün ücretsiz deneme süresi vardır daha sonra ücretlidir!

Smart Iptv (Önerilmez!)

kurulum

 1. Samsung Smart Hub’dan SMART IPTV uygulamasını indirin.
 2. Bilgisayar veya telefonunuzdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.
 3. Delete playlist kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC adresinizi yazın ve DELETE butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi Smart Iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden görebilirsiniz)
 4. Upload playlist Files or external playlist URLs with auto-update alanında ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna size gönderdiğimiz m3u linkini kopyalayıp yapıştırın.
 5. Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App yazısını göreceksiniz.
 6. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Korner TV kanal listesini görebilirsiniz.

*** Smart Iptv uygulaması Korner TV’ye ait değildir. Uygulamanın 7 gün ücretsiz deneme süresi vardır daha sonra ücretlidir! Uygulama, Korner TV kalitesi için yetersizdir. Kullanmanız tavsiye edilmez!

Simple Smart Iptv - SS Iptv (Önerilmez!)

kurulum

 1. Samsung Smart Hub’dan Simple Smart IPTV uygulamasını indirin.
 2. Bilgisayar veya telefonunuzdan http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin.
 3. Sağ taraftaki kutucuğa connection kodunuzu yazıp ADD DEVICE butonuna tıklayın. (Tv’nizdeki SS IPTV uygulamasının Settings/General sekmesinde Get Code butonuna tıklayarak connection kod alabilirsiniz.)
 4. “External Playlists” sekmesine tıklayıp ADD ITEM’e tıklayın. Displayed Name alanına Korner TV, Source alanına size gönderdiğimiz m3u linkinizi kopyalayıp yapıştırın ve OK butonuna tıklayın. Son olarak SAVE butonuna tıklayın. “Playlist has been successfully saved!” yazısını gördükten sonra yukarıda bulunan DISCONNECT DEVICE butonuna basın.
 5. SS IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Korner TV kanal listesini görebilirsiniz.

*** SS Iptv uygulaması Korner TV’ye ait değildir. Uygulama ücretsizdir. Uygulama, Korner TV kalitesi için yetersizdir. Kullanmanız tavsiye edilmez!

Yardıma mı ihtiyacın var?

Yardıma mı ihtiyacın var?